Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Náš tým

 Naši členi...

     
 Venda  (1.3.1959) jsem vedoucí jízdárny, jinak mravenec Ferda - práce všeho druhu. Od sekání trávy, usušení, nabalíkování, opravy techniky, stavění, opravy a úpravy na jízdárně. Trénování dětí a vodění na vyjižďky. Bydlím v Hořicích, ale postavil jsem si na jízdárně byt a tak jsem nyní více v Myštěvsi než v Hořicích. V Hořicích jsem 16 let v zastupitelstvu. Jsem také v krajské komisy pro zemědělství a životní prostředí.
.

 

    

Alena (naše mamka) koní se tak trochu bojí, ale stejně nám pomáhá. Hlavně je jediná, která u nás pořádně uklízí, protože jsme všichni bordeláři tak nás za to tepe :-). 

 


  

Vašík Šmatolán (13.4.1999) chodí  do školy v Hořicích na Habr a bydlí na náměstí nad naší prodejnou. Již 5.rok skáče závodně parkury a velmi úspěšně a to od  roku 2009 a vyhrál 47 parkurů. Na závodech skáče úspěšně parkury S. Účastnil se v r. 2011 prvního MČR a umístil se na krásném 8mém místě a  2012 na 12, 2013 po pokaženém prvním dnu 20. Má již splněnou kvalifikaci na MČR 2014. Skáče i soutěže mini-maxi, kde zatím neprohrál a skáče kolem 170cm. Na exibici na Kuksu v jeho 11ti letech skočil 180cm a výše už nebyl stojan. Je to velký talent a komediant. Umí chodit po rukách a to běžně 100 kroků, dělá stojky  na koni, stojí při klusu v sedle, jezdí na trial motorce, jednokolce. Myslím si, že pokud mu to vydrží, tak to daleko dotáhne.

 

     


Péťa Černý je náš podkoní a  Myštěvák. Děti i koně ho mají rádi a je na něj spolehnutí. Na koně se nám ho ale zatím nepodařilo dostat. Řídil párkrát vozíček s Leničkou. Je to taky chlap, který se umí postavit ke každé práci.

 

    

Káťa Tomášová (19.2.1991) je naše dlouholetá členka (asi 6 let) od svých dětských let. Je to taková naše koňská máma. Má střední veterinární školu v HK a nyní  studuje v Praze Českou zemědělskou univerzitu.

                    

 

 

    

Katka Vaníčková (2000) je  členka od začátku prázdnin 2010 a je z Myštěvse. Je to hodná holčina. Ze začátku měla z koní velký respekt, který překonala a začala velmi dobře jezdit a skákat.  Je vidět, že ji to hodně baví .

 

 

   

Lucka Oudrnická je z nedalekých Petrovic, jezdí slušně, ale jezdí málo. Je to takové třeštidlo.

 

     

  

 

 


 

 

           

    

 

          


                                                           

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek