DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
Náš tým

 Naši členi...

     
 Venda  (1.3.1959) jsem vedoucí jízdárny, jinak mravenec Ferda - práce všeho druhu. Od sekání trávy, usušení, nabalíkování, opravy techniky, stavění, opravy a úpravy na jízdárně. Trénování dětí a vodění na vyjižďky. Bydlím v Hořicích, ale postavil jsem si na jízdárně byt a tak jsem nyní více v Myštěvsi než v Hořicích. V Hořicích jsem 20 let v zastupitelstvu a začínám 6té volební období. Jsem také v bytové komisi a v kontrolním výboru.

 

    

Alena (naše mamka) koní se tak trochu bojí, ale stejně nám pomáhá. Hlavně je jediná, která u nás pořádně uklízí, protože jsme všichni bordeláři tak nás za to tepe :-). 

 


  

Vašík Šmatolán (13.4.1999) chodí  do školy v Hlušicích na automechanika a to již studuje druhý učnák. Vyučil se kuchař - číšník a šel ještě na tento obor. Od 12 let skáče závodně parkury a velmi úspěšně a to od  roku 2009 a vyhrál 62 parkurů. Na závodech skáče úspěšně parkury S. Účastnil se v r. 2011 prvního MČR a umístil se na krásném 8mém místě a  2012 na 12, 2013, 2017. Je mnohonásobným mistrem kraje a již ve 13 letech držitelem bronzového výkonostního odznaku ČJF. Skáče i soutěže mini-maxi, kde zatím neprohrál a skáče kolem 170cm. Na exibici na Kuksu v jeho 11ti letech skočil 180cm a výše už nebyl stojan. Úspěšně skákal na několika místech v Polsku a v Německu. Je to velký talent a komediant. Umí chodit po rukách a to běžně 100 kroků, dělá stojky  na koni, stojí při klusu v sedle, jezdí na trial motorce, jednokolce. Myslím si, že pokud mu to vydrží, tak to daleko dotáhne.

 

     


Péťa Černý byl náš podkoní a  Myštěvák. Děti i koně ho měly rádi a bylo na něj spolehnutí. Na koně se nám ho ale nikdy nepodařilo dostat. Řídil párkrát vozíček s Leničkou. Byl to taky chlap, který se uměl postavit ke každé práci, ale bohužel je již několik let mrtev, zemřel mě zde na jízdárně na embolii. 

 

   

                    

 

 Naše Sašenka s blondákem. je ji 8 let a blondák má 18 a rozumí si 

 

    

Katka Vaníčková (2000) je  členka od začátku prázdnin 2010 a je z Myštěvse. Je to hodná holčina. Ze začátku měla z koní velký respekt, který překonala a začala velmi dobře jezdit a skákat.  Je vidět, že ji to hodně baví .

 

 

    

Sabina Čáslavská ta vyšší, už k nám chodí řadu let. Měla chvilku pauzu a zase se k nám vrátila.

Alena Šmatolánová (28.3.1985) na legendární Vibraci byla 2x bronzová na MČR a to v Mostě a pak v Ostravě. Je několikanásobným mistrem kraje a byla 3x vícemistr oblastního mistrovství Saska v Německu, několikrat úspěště skákala v Polsku.Je držitelkou bronzového a stříbrného výkonostního odznaku ČJF. Nyní neskáče, má náročnou práci v KB a chodí pozdě domů a její dcera Sašenka již také jezdí a její koník je ten blondák. 

     

  

 

 


 

 

           

     

 

          


                                                           

Administrace WebSnadno | Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek